Сега е точно Пон Дек 10, 2018 11:36 am


 • Форум
  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • 1 Теми
  1 Мислења
  Чет Мар 18, 2010 11:00 am
  microb Kazni i suspenzi
 • Prestavuvanje na chlenovi


  Ова е место каде што новите членови на форумот би се запознале и претставиле со останатите веќе регистрирани членови
  0 Теми
  0 Мислења
 • csZone Public Server


  Tuka Mozete da gi najdete nasive serveri
  1 Теми
  1 Мислења
  Чет Мар 18, 2010 8:24 am
  microb IP od serverot csZone
 • Vesti i informaci


  Доколку имате некоја информација или известување до нас и сакате да биде објавена на сајтот, напишете тука како би ве исконтактирал некој од нашите администратори.
  2 Теми
  2 Мислења
  Чет Мар 18, 2010 11:02 am
  microb Cs spray Logo
 • Apliciraj Za Admin


  Tuka ke mozete site vie da aplicirate za Admin !!!
  3 Теми
  8 Мислења
  Пет Апр 16, 2010 10:02 am
  komando Apliciraj za Admin
 • Poveke za Adminite na csZone


  Tuka ke mozete da gi priavite Adminive so be ban,kick, bez veze.
  1 Теми
  1 Мислења
  Чет Мар 18, 2010 8:46 am
  microb Koa nekoj admin ke ve banira ili ke ve kick
 • Кладилница и спорт


  Давајте предлози, коментари, типови за натпреварите што претстојуваат, информации од спортот, трансфери, лига на шампиони, национални првенства, македонски тимови и репрезентации
  0 Теми
  0 Мислења
 • Музика


  Ваши хитови, фаворити, жанрови, омилени изведувачи итн
  0 Теми
  0 Мислења
 • Филм


  Филмска сцена, актери, жанрови, серии, итн
  0 Теми
  0 Мислења
 • Youtube сектор


  Место каде што ќе можете да ставате линкови од видео записи
  0 Теми
  0 Мислења
 • SPAM


  Оваа категорија се однесува на сите теми кои немаат поврзаност со Counter Strike, но не е исклучено и пишување за CS. Избегнувајте политички теми и настани, забранет е секаков вид на содржина со која се нарушуваат авторски права, линкови кои претставуваат рекламирање како и порно содржина
  0 Теми
  0 Мислења
 • Gaming Movies


  Гејминг филмчиња, трејлери од најнови игри, туторијали за правење филмчиња итн..
  0 Теми
  0 Мислења
Кој е он-лајн?

In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 5 во Чет Мар 18, 2010 2:38 pm

Регистрирани членови: Никој


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Legend : [ Moderators ]

Нашите членови се испратиле точно 13 мислења

Постојат b>52 регистрирани членови

Најновиот регистриран член е shisanyue


 • Нови мислењаНови мислења
 • Нема нови мислењаНема нови мислења
 • Форумот е заклученФорумот е заклучен