Тужба за неовластено преземање вести од Интернет

Go down

Тужба за неовластено преземање вести од Интернет

Пишување  microb on Чет Мар 18, 2010 11:01 am

Тужба за неовластено преземање вести од Интернет порталите
--

До сите оние кои копираат постови од форумов и содржини од почетната:

КЛИК

microb
Admin

Број на мислења : 7
Join date : 2010-03-18

Преглед на профилот на членот http://cs-zone.aforumfree.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот